فولکس‌ واگن به‌ عنوان حامی اصلی مسابقات قهرمانی یورو۲۰۲۰ برخی محصولات خود را با ظاهری متفاوت به‌طرفداران فوتبال عرضه می‌کند.

به گزارش «اخبار خودرو»، از میان این مدل‌ها می‌توان به «Up» و نسخه برقی آن، پولو، تی-کراس، نسخه‌های مختلف گلف و گلف اسپرت‌ون، تی-راک، تیگوان، آل‌اسپیس، توران و شاران اشاره کرد که برای برگزاری مسابقات «UEFA» یورو ۲۰۲۰ که تابستان امسال برگزار می‌شود، آماده شده‌اند. اکثر این محصولات به‌رنگ آبی متالیک آتلانتیک مجهز شده‌اند و برچسب «United» روی ستون B آن‌ها نصب شده است.

رینگ‌ها و شیشه عقب این خودروها نیز به‌رنگ مشکی درآمده است. همچنین در داخل اتاق از طراحی ویژه‌ای روی چرم صندلی‌ها استفاده شده است.

بسته به‌مدل‌های مختلف، روی سیستم مولتی‌مدیا این خودروها نیز تغییراتی اعمال شده که باعث تفاوت با نسخه‌های عادی این خودروها می‌شود.

همچنین امکانات خاصی همچون شارژ‌ بی‌سیم، رینگ‌های آلیاژی بزرگتر و کنترل اختصاصی سیستم مولتی‌مدیا برای برخی مدل‌ها درنظر گرفته شده است.

این محصولات تنها در کشور آلمان قابل سفارش‌گذاری هستند و البته برای تحویل آن‌ها مبلغ بیشتری نسبت به‌نسخه‌های عادی باید پرداخت کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =

آخرین اخبار

بین الملل