ایران خودرو

گروه صنعتی ایران خودرو برای سال 99، تولید و عرضه 600 هزار دستگاه انواع خودروی سواری و وانت را در دستور کار قرار داده است.

به گزارش «اخبار خودرو​»،این خودروساز با تحقق برنامه‌های خودکفایی و با تکیه بر توان‌مندی سازندگان داخلی و شرکت‌های دانش‌بنیان و در راستای تحقق شعار سال ۱۳۹۹ در صنعت خودرو، تولید ۶۰۰ هزار دستگاه خودرو را هدف‌گذاری کرده و با عزم همه ارکان تولید، این هدف را محقق خواهد کرد.
در سال گذشته نیز ایران خودرو با وجود تمام مشکلات و موانع ناشی از تحریم ها توانست بیش از 405 هزار دستگاه خودرو روانه بازار کند. با تسهیل شرایط تولید و ادامه اجرای رویکردهای متناسب با راهبردهای وزارت صمت، اهداف تولید سال جاری در صنعت خودروی کشور محقق و به شعار جهش تولید جامه عمل پوشانده خواهد شد.
با تدابیر اندیشیده شده و ساز و کارهای متنوع اجرا شده در داخلی سازی قطعات، علاوه بر کاهش ارزبری، در سال گذشته 51 قطعه و مواد اولیه داخلی سازی شد و به این ترتیب سازندگان توان‌مند داخلی، با ادامه روند ایجاد شده و افزایش ساخت داخل قطعات، رونق و جهش در تولید در سال جاری را نیز تضمین کرده اند.

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • عبد الله IR ۰۸:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۵
  0 0
  ....... انشا الله که ابو قراضه ولگن نباشند وجان و مال مردم را به خطر نیاندازند.......
 • IR ۱۳:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۵
  0 0
  این همه اجحاف در حق مصرف کننده ایرانی (ممونعیت واردات با عوارض منطقی مثلا 10%) بس نیست؟ تا چند نسل دیگر باید مردم ایران تحمل کنند این رانتخواری و گرانفروشی کاذب و خسارات مالی و جانی؟! امروز بنا منافع ملی باید واردات خودرو بوژه انواع ارزان و کم مصرف آزاد شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =

آخرین اخبار

بین الملل