کد خبر: 231249
تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۹
هراز

محورهای کندوان و هراز در صورت نیاز فردا جمعه ۴ مهرماه یک طرفه می‌شوند.

به گزارش «اخبار خودرو»، سرهنگ قدمی رییس پلیس راه مازندران با بیان اعمال محدودیت‌های ترافیکی از امروز چهارشنبه ۲ مهرماه در جاده‌های استان، گفت: محورهای کندوان و هراز در صورت نیاز روز جمعه ۴ مهرماه یک طرفه می‌شوند.

محدودیت‌های ترافیکی محور کندوان

رییس پلیس راه مازندران افزود:تردد همه وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روز جمعه ۴ مهرماه از کرج و ابتدای آزاد راه تهران – شمال به مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل، آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۲۰ تا ۲ بامداد روز بعد از مرزن آباد به کرج یک طرفه خواهد شد.

محدودیت‌های ترافیکی محور هراز

سرهنگ قدمی ادامه داد:تردد همه وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ تا ۲۴ روز جمعه ۴ مهرماه از رودهن به آمل ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل، آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۲۰ تا ۲۴ روز جمعه از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) یک طرفه می‌شود.

او افزود: تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ الی ۲۴ روزهای پنجشنبه و جمعه از محور هراز ممنوع است.


رییس پلیس راه مازندران گفت: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ و پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روزی آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =

آخرین اخبار

بین الملل