کد خبر: 210111
تاریخ انتشار: ۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۲

عضو شورای شهر گفت: برای برخی مشاغل حساس مانند پزشکان، سازمان‌های دولتی، خبرنگاران و برخی دیگر از سهمیه‌بگیران که نیاز به تردد در محدوده شهر دارند، تسهیلاتی در نظر گرفته شده است.

به گزارش اخبار خودرو  به نقل از فارس ، ناهید خداکرمی در خصوص بررسی طرح ترافیک در شورای شهر، گفت: طرح ترافیک تغییراتی کرده است.

وی با بیان اینکه برخی مشاغل حساس مانند پزشکان، سازمان‌های دولتی، خبرنگاران و برخی دیگر از سهمیه‌بگیران که نیاز به تردد در محدوده شهر دارند برای آنها تسهیلاتی در نظر گرفته شده است.

خداکرمی با تأکید بر این موضوع که کارت اشتراک طرح ترافیک پیش‌بینی کرده‌ایم، گفت: شهروندان این کارت را تهیه می‌کنند و همه می‌توانند به طور یکسان از طرح ترافیک استفاده کنند.

وی با بیان اینکه هنوز موضوع کارت اشتراک قطعی نشده است، گفت: پیشنهادات را داده‌ایم تا افراد شماره عضویتی برای ورود به طرح دریافت کنند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران، بیان کرد: مبنای نرخ‌گذاری بر پایه پایش آلودگی هواست و اتومبیل‌هایی که معاینه فنی برتر دارند از تخفیفات خاص بهره‌مند می‌شوند.

خداکرمی با بیان اینکه در نظر گرفته شده خبرنگاران بتوانند سالانه آرم را خریداری کنند، گفت: تخفیفاتی به این قشر داده می‌شود اما هنوز قطعی نشده است.

وی با بیان اینکه کمیسیون عمران شورا در حال بررسی موضوع است، گفت: مطمئن باشید این طرح سال آینده اجرایی می‌شود، سازوکار آن فراهم شده و البته مردم هم باید در این زمینه کمک کنند.

عضو شورای شهر تهران اضافه کرد: مردم باید خودشان ورود کنند و اگر واقعاً کار ضروری ندارند با ماشین‌شان بالا و پایین نروند و در جایی که امکان دارد از اتوبوس و مترو استفاده کنند.

وی در خصوص نرخ‌های طرح ترافیک‌ گفت: تخفیفات در نظر گرفته شده برای برخی از اقشار آن چنانی نیست، جوری برنامه‌ریزی شده که همه بهره ببرند، ظلم بود که یک عده‌ای از رانتی استفاده می‌کردند که معبر متعلق به همه بود.

خداکرمی تأکید کرد: برای سازمان‌ها هم نرخ‌گذاری شده و امیدوارم دولتی‌ها هم بپذیرند و وزارتخانه‌ها از این نرخ تمکین کرده و هزینه ‌آن را پرداخت کنند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =

آخرین اخبار

بین الملل