کد خبر: 233237
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۲
گروه بهمن

گروه بهمن یکی از افتخارات کشور است و با دور زدن تحریم ها و عرضه محصولات با کیفیت نسبت به خودروهای روز دنیا، در کشور جایگاه مناسبی دارد.

به گزارش «اخبار خودرو»،فرماندار شهر قدس معتقد است گروه بهمن پس از خصوصی‌سازی با رویکردی جدید توانسته خودروهای ایمن و دارای امکانات و تجهیزات رفاهی بالا تولید کند.
لیلا واثقی، در حاشیه بازدید از نمایشگاه داخلی‌سازی محصولات بهمن گفت: «گروه بهمن یکی از افتخارات کشور است و با دور زدن تحریم ها و عرضه محصولات با کیفیت نسبت به خودروهای روز دنیا، در کشور جایگاه مناسبی دارد.»
فرماندار شهر قدس با اشاره به اینکه امسال طبق فرمایشات مقام‌معظم رهبری به نام سال جهش تولید مزین شده است، اظهار کرد: «گروه بهمن در این راستا اقدامات موثری داشته است. تولید انبوه خودرو دیگنیتی که اخیرا رونمایی شد، به زودی آغاز می‌شود تا هموطنان بتوانند از خودروهای ایمن و دارای امکانات و تجهیزات بالا استفاده کنند.»
واثقی در این بازدید سایر خودروهای تولیدی گروه بهمن را مشاهده و تصریح کرد: «این شرکت پس از خصوصی‌سازی با رویکردی جدید و با مهندسی معکوس و همچنین همکاری با شرکت‌های دانش‌بنیان توانسته است خودروهای ایمن با امکانات و تجهیزات رفاهی بالا و مورد پسند عامه را تولید کند.»

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =

آخرین اخبار

بین الملل