کد خبر: 233792
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۴
پیکاپ الکتریکی کانو

کانو در گردهمایی مجازی موتور پرس از پیکاپ الکتریکی خود رونمایی کرد.

به گزارش «اخبار خودرو»،کانو در گردهمایی مجازی موتور پرس از پیکاپ الکتریکی خود رونمایی کرد.

رونمایی از پیکاپ الکتریکی کانو

این خودرو که قرار است سومین محصول مبتنی بر پلتفرم کانو لقب گیرد اساساً یک خودروی مدرن کنترل شونده می‌باشد.

طراحی کلی این پیکاپ شباهت زیادی به ون کانو دارد اما ابهت ظاهر آن بیشتر است چراکه از سپر جلوی گیراتر، رکاب‌ها و قوس‌های چرخ متفاوت استفاده کرده است. به این موارد می‌توان رینگ‌های ۱۸ اینچی و لاستیک‌های آفرود را نیز اضافه کرد. برخی از افراد با دیدن این خودرو شاید به یاد فولکس‌واگن تایپ ۲ پیکاپ بیفتند که خب ما هم‌ چنین حسی را داریم.

رونمایی از پیکاپ الکتریکی کانو

این پیکاپ دارای برخی ویژگی‌های جالب نیز می‌باشد. در بخش عقب می‌توان محفظه بار را گسترش داد که این امر بارگیری محموله‌های طویل‌تر را میسر می‌سازد. از آنجایی که با گسترده شدن محفظه بار دیگر درب پشتی عادی وجود نخواهد داشت بنابراین از چراغ‌های عقب محوری و درب پشتی دوم استفاده شده است.

اما خلاقیت‌های کانو به همین‌جا ختم نمی‌شود زیرا پیکاپ جدیدش دارای خروجی برق برای روشنایی است. همچنین چراغ‌ترمز سوم نیز به عنوان چراغ بالاسری نیز می‌تواند بکار رود. کانو همچنین یک سیستم تقسیم کننده محفظه بار را توسعه داده که می‌توان از آن برای جدا کردن این بخش استفاده نمود. نهایتاً هم باید به پله‌های کناری پنهان اشاره کرد که دسترسی به محفظه بار را راحت‌تر می‌کنند و البته فضای ذخیره‌ای برای اشیای کوچک‌تر را نیز فراهم می‌سازند.

رونمایی از پیکاپ الکتریکی کانو

در بخش جلو نیز محفظه‌ای برای خروجی‌های برق وجود داشته و پانل جلویی نیز به عنوان میز کاری بکار می‌رود. اگر وجود این میز برای شما کافی نیست پس از شنیدن اینکه یک میز اضافی در دو سمت محفظه بار نیز وجود دارد خوشحال خواهید شد. مشتریان همچنین می‌توانند روف راک های متنوعی را نیز سفارش دهند.

کانو تصاویر کابین این پیکاپ را منتشر نکرده اما گفته که در بخش جلو دو صندلی وجود داشته و بخش عقب نیز قابل شخصی‌سازی می‌باشد. این خودرو همچنین از تریم و متریال بادوام استفاده کرده است.

رونمایی از پیکاپ الکتریکی کانو

از نظر پرفورمنس باید گفت نسخه‌های تک و دو موتوره پیکاپ کانو در دسترس خواهد بود که نسخه دوموتوره حداکثر قدرت ۶۰۰ اسبی و گشتاور ۷۴۶ نیوتون متری خواهد داشت.

 ظرفیت بار ۸۱۶ کیلوگرمی نیز جزو دیگر ویژگی‌های پیکاپ کانو است.

پیش‌فروش این پیکاپ از سه‌ماهه دوم سال جاری میلادی شروع شده و اولین نمونه‌ها نیز از سال ۲۰۲۳ به دست مشتریان خواهند رسید.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =

آخرین اخبار

بین الملل