کد خبر: 233849
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۷

رییس پلیس راه مازندران از باز بودن تمامی راه‌های اصلی ، فرعی و روستایی استان خبر داد و گفت : هم اکنون تردد در جاده‌های اصلی استان به صورت عادی و روان جریان دارد ، اما با توجه به وضعیت شکننده کرونایی توصیه پلیس پرهیز از سفر به مازندران است.

به گزارش «اخبار خودرو» به نقل از ایرنا،سرهنگ علیرضا قدمی روز پنحشنبه  افزود : پیش بینی می شود با توجه به تعطیلات پیش رو و از طرفی آمار قابل توجه مازندرانی های ساکن تهران که بیشترشان در خانه های پدری اسکان می یابند ، از عصر امروز تردد خودرویی در جاده‌های مازندران افزایشی شود.

وی با بیان اینکه بررسی های صورت گرفته از سامانه ثبت تردد خودرو ها در مازندران نشان می دهد که طی سه هفته اخیر روند ورود و تردد خودروها به استان افزایشی بوده است، توضیح داد : طبق آمار از ابتدای امسال تا پایان بهمن ماه یعنی در ۱۱ ماهه تردد ۴۶۹ میلیون و ۴۰۴ هزار دستگاه خودرو در استان به ثبت رسیده است که حدود ۲۰ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش دارد ، اما از ابتدای اسفند ماه امسال شاهد افزایش تردد و ورود به استان هستیم.

رئیس پلیس راه مازندران تغییر رنگ بندی شهرستان های مازندران را یکی از عوامل افزایش تردد ورودی به استان دانست و در عین حال بیان داشت : این در حالی است که بر اساس هشدار دانشگاه علوم پزشکی خطر ویروس کرونا انگلیسی تهدید جدی علیه مردم این خطه است.

طبق اعلام رسمی دانشگاه علوم پزشکی مازندران سرعت انتشار ویروس کرونای انگلیسی در استان افزایش یافت به طوری که آمار افراد درگیر با این ویروس به ۱۳ نفر رسیده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =

آخرین اخبار

بین الملل