كاميونت فوتون

قائم مقام مدیرعامل سایپادیزل در امور اجرایی از کاهش نمره منفی کامیونت فوتون و کسب 4 ستاره کیفی در نتیجه‌ی آدیت‌های شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران خبر داد.

به گزارش «اخبار خودرو»،محمود دهقان نژاد با بیان مطلب فوق افزود: در ادامه اجرای برنامه افزایش کیفیت محصولات تولیدی، محصول فوتون با بهبود در شاخص های کیفی و کاهش نمره منفی کل در آدیت‌های سازمان بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در بهمن ماه 99، موفق به کسب 4 ستاره کیفی شد.

وی تصریح کرد: شرکت سایپادیزل همواره با کیفیت‌ترین محصولات تجاری را تولید و روانه بازار کرده که بخش عمده آن را کامیون‌های اروپایی نظیر ولوو و رنو تشکیل می‌دادند. در این راستا و با توجه به قطع همکاری شرکای اروپایی به واسطه اعمال تحریم‌های ظالمانه بین‌المللی، بهبود مستمر کیفیت در سایر محصولات تولیدی با تکیه بر توانمندی‌های داخلی از سوی مدیریت ارشد شرکت تبیین شده که با تلاش و اهتمام تمام همکاران در واحدهای مختلف سازمانی، بخشی از هدف تعیین شده در خصوص ارتقای کیفیت در محصول فوتون محقق شد.

دهقان نژاد زیر ساخت‌های مناسب تولید، دانش فنی و نهادینه شدن تفکر تولید محصول کیفی میان کارکنان سایپادیزل را از نقاط قابل اتکا و روشن این مجموعه صنعتی بر شمرد و خاطر نشان کرد: در ابتدای تولید کامیونت فوتون توسط سایپادیزل، این محصول دارای تک ستاره کیفی بود که در ادامه با روند صعودی قابل توجه توانست به 4 ستاره کیفی دست یابد.

گفتنی است، کامیونت فوتون در دی ماه سال 98 موفق به دریافت 3 ستاره کیفی شده بود و پس از گذشت یک‌سال موفق شد چهارمین ستاره کیفیت را در کارنامه خود به ثبت برساند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =

آخرین اخبار

بین الملل