کد خبر: 238671
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۷
فیدلیتی پرستیژ

فیدلیتی و دیگنیتی تنها SUV تولید کشور هستند که ۵ ستاره کیفی را دریافت کردند.

به گزارش «اخبار خودرو» ، ظاهر زیبا و امکانات فوق العاده دو خودرو بهمن موتور تا کنون با استقبال زیاد از سوی خریداران قرار گرفته و توانسته در ارزیابی آذر ماه شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) پنج ستاره کیفی را بدست آورد.

فیدلیتی در جدیدترین ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران به عنوان نهاد بازرسی مورد تأیید وزارت صمت، رده کیفی پنج ستاره را کسب کرد.

ارزشیابی کیفی خودروها که براساس استانداردهای ملی اجرا می شود به عیوب خودرو در حین تولید پرداخته و کیفیت خودروها را در زمان خروج از خط تولید مورد ارزیابی قرار می دهد. رضایت مشتریان از کیفیت خودرو پس از تولید و در حین مصرف توسط مشتریان نیز سنجیده می شود.

در ارزشیابی ها و همچنین نتایج نظرسنجی مشتریان که با رعایت معیارها و شاخص های تعیین شده در استانداردهای ملی صورت می گیرد، خودروها در ۵ کلاس قیمتی رتبه بندی شده و به هر کدام از آنها از ۱ تا ۵ ستاره کیفی تعلق می گیرد.

در حال حاضر طبق گزارش آذر ماه شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، در سگمنت SUV تنها دو محصول دیگنیتی و فیدلیتی بهمن موتور توانسته ۵ ستاره کیفی را بدست آورند.

گروه بهمن تا کنون هر محصولی که به بازار عرضه کرده به موازات آن پیش بینی های لازم برای ارائه خدمات و تامین قطعات با کیفیت را هم لحاظ کرده است. گفتنی است تمامی عاملیت های خدمات پس از فروش بهمن موتور آموزش های لازم در خصوص ارائه خدمات پس از فروش و پشتیبانی مشتریان دیگنیتی و فیدلیتی را دیده اند و این اطمینان را می دهد که طی دوره گارانتی و پشتیبانی ۱۰ ساله برای قطعات یدکی این خودروها پیش بینی های لازم صورت گرفته است.

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • محسن شاهی IR ۲۲:۵۶ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۵
    0 0
    نام خودروی جدید رو کوشش بگذارید که خودروسازان با تلاش و کوشش ، خودروی بروز و با کیفیت تولید نمایند و تحویل بازار دهند . هر چند که سال ها پیش نام موتور سیکلت تلاش بود . و حالا نام خودروی جدید را کوشش قرار دهید .

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =

آخرین اخبار

بین الملل